SPORTIVI CALIFICATI – CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL JUNIORI LUPTE GRECO-ROMANE LUPTE FEMININE LUPTE |
Joi, 17 Aprilie 2014 19:26 |
SPORTIVII CALIFICATI LA CAMPIONATUL NATIONAL INDIVIDUAL
JUNIORI 2014
LUPTE LIBERE MASCULIN
CATEGORIA 46 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 KOVACS RAZVAN CS.MURESUL TG.MURES 12+12 24
2 MURESAN SIMION CSS.VIITORUL CJ.NAPOCA 11+10 21
3 PETCU ALEXANDRU CSM.ONESTI 10+11 21
4 GIURA ROBERT CSM.DR.TR.SEVERIN 10+8 18
5 CRACIUN VLADUT CSS.REGHIN 6+10 16
6 COSTAN ANDREI CS.VIIT.VASLUI 8+8 16
7 BUTIUC NATANAEL CSS.NR.1. TIMISOARA 8 8
CATEGORIA 50 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 PINTILIE FLORIN CSM. ONESTI 11+12 23
2 FAZACAS RAUL CS.UNIV CLUJ NAPOCA 10+8 18
3 TAMAS MARIAN CSS.DINAMO BRASOV 8+8 16
4 VAIDA SANDOR CSS.ODORHIU SECUIESC 4+11 15
5 OROS SERGIU CSM.ZALAU 5+10 15
6 GHIRAN DARIUS CSM.ZALAU 3+10 13
7 LAKATOS SZABOLCS CSS.ODORHEIU SECUIESC 12 12
8 ARPASANU IONEL CSM.CALARASI 6+5 11
9 SANDRU CRISTIAN CSM.CALARASI 10 10
10 MINCU DRAGOSI CSS.BUZAU 8 8
11 RUSU CRISTIAN CSS.TG.JIU 2+6 8
CATEGORIA 55 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 MARTON BARNA CSS.ODORHEIU SECUIESC 8+12 20
2 DUMITRA RAZVAN CSS.HUNEDOARA 10+10 20
3 HUGHINEATA GABRIEL CSM.ONESTI 5+11 16
4 ALEXA COSMIN CS.VIITORUL VASLUI 8+8 16
5 NEAGU CONSTANTIN CSM.DUNAREA GALATI 12 12
6 BOCA DARIUS CSS.VIIT.CLUJ-NAPOCA 2+10 12
7 CONSTANTIN SERGIU LPS.PT.TRISCU .CRAIOVA 11 11
8 PRIMICHERIU MIHAI CSS. ONESTI 10 10
9 MURESAN NICOLAE CS.UNIVERSITATEA CRAIOVA 4+6 10
10 STICLARU IULIAN LPS.PETRACHE TRISCU CRAIOVA 6 6
11 MIHALKA PETRU CSS.PETROSANI 1+5 6
12 SUCIU MARIUS CS.VIIT.CLUJ-NAPOCA 4 4
CATEGORIA 60 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 SURGIU CRISTIAN CS UNIV.CRAIOVA 10+12 22
2 RADUICA IONUT LPS.PETRACHE TRISCU CRAIOVA 10+11 21
3 TOADER BENIAMIN CSS.VIIT.CLUJ 8+10 18
4 FERARU DANUT CSS.PETROSANI 6+10 16
5 GRONIC DIMITRI CSS.ODORHIU SECUIESC 8+6 14
6 DUSCOV ROMAN CSA.STEAUA BUCURESTI 12 12
7 DANILA MARIAN LPS.BRAILA 4+8 12
8 ASAN EDUART STEFAN CSA.STEAUA BUC. 11 11
9 UDREA MARIAN LPS.BRAILA 2+8 10
10 MAXIM SERGIU CSM.STEAUA 5 5
11 MURESAN DANIEL CSS.VIIT.CLUJ 3+2 5
12 GORGAN BOGDAN CSS.HUNEDOARA 4 4
CATEGORIA 66 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 COSTACHE LIVIU CSS.MANGALIA 11+10 21
2 GOGU SORIN CSS.BUZAU 6+10 16
3 JAKAB ARPAD CSS.DORHEIU SECUIESC 8+8 16
4 BADEA GABRIEL CSS.NR.4 BUCURESTI 12 12
5 PLOP ION CS. UNIVERSITATEA CRAIOVA 12 12
6 RADU GELU CSM.DUNAREA GALATI 10+2 12
7 ROTARU LASCAR CS.VIIT .VASLUI 11 11
8 VADUVA GRATIAN CSS.TG.JIU 8+3 11
9 DINU DANIEL CSS.NR4. BUCURESTI 4+6 10
10 KATAR TAMAS CS.MURESUL TG.MURES 1+8 9
11 TANASE GHEORGHE CS.NICOLINA IASI 2+5 7
12 PARJOL IONUT LPS.PETRACHE TRISCU CRAIOVA 5 5
CATEGORIA 74 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 PALAGHIA FLORIN CM.CALARASI 12+11 23
2 DUMITRU RADU CSS.HUNEDOARA 10+12 22
3 TEGLAS ANDREI CS.UNIV. CLUJ 10+4 14
4 GRAMA VLADUT CSS.RESITA 11+1 12
5 POPESCU RARES CSS.TG. MURES 1+10 11
6 SABAU IONUT CSM.ZALAU 10 10
7 PALAGHIA MIHAI CSM.CALARASI 2+8 10
8 KOMTAR MIHALY CS.MURESUL TG. MURES 4+6 10
9 DRAGOTA IONUT CSS.TG.JIU 8 8
10 SORINCA FLORIN CSM.CETATE DEVA 8 8
11 SABOU RADU CSS.HUNEDOARA 8 8
12 LAMBRINO FLORIN CSM.DUNAREA GALATI 5+2 7
CATEGORIA 84 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 PARVULESCU MADALIN CSS.MANGALIA 8+11 19
2 PINTILIE ANDREI CS.NICOLINA 8+8 16
3 GUDEI ALEXANDRU CSA.STEAUA BUCURESTI 10+4 14
4 LORINCZ ROLAND CSS.ODORHEIU SECUIESC 3+10 13
5 MUMJIEV MARIUS CSM.CLUJ NAPOCA 12 12
6 BUDISTEANU GEORGE CS.UNIVERSITATEA CRAIOVA 12 12
7 NASALEAN RARESI CSM.CLUJ.NAPOCA 4+8 12
8 OLTEANU SERGIU CSM.CALARASI 11 11
9 NEGUMERANU NICOLE CS.DINAMO BRASOV 1+10 11
10 SIPOS BOTOND CSS.TG.MURES 10+1 11
11 MIHALAS ADRIAN CSS.NR1.TIMISOARA 6 6
12 BALAN GEORGE CSS.NR.5. BUCURESTI 6 6
CATEGORIA 96 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 BACIU PAUL CSS.DINAMO.BV 10+11 21
2 LUNGU MARIAN CSS.DINAMO BV 12+8 20
3 CHIOREAN ANDRI CS.VIIT. VASLUI 8+10 18
4 MARES DANIEL LPS.PETRACHE TRISCU CRAIOVA 10+6 16
5 BORDEIANU MIHAI CSM.GALATI 5+10 15
6 CHINEZONI ADRIAN CSS.NR.1. TIMISOARA 11 11
7 BOSTAN ALEXANDRU CSS.JIMBOLIA 4+5 9
8 ZAHARIA ALEXANDRU CS.RAPID BUC 8 8
9 MARIN CRISTEIAN LPS.NICOLAE ROTARU C-TA 6+1 7
10 PURICE SILVIU LPS.BRAILA 2+4 7
11 MOLNAR ALEXANDRU CSS.REGHIN 2+3 5
12 CIULIN IULIAN CSS.BUZAU 2+1 3
CATEGORIA 120 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 DANILA CONSTANTIN CSM.RESITA 11+11 22
2 MARIAN STEFAN LPS.NIC.ROTARU C-TA 10+12 22
3 ZVONARU PAUL CSS.DINAMO BRASOV 8+10 18
4 VITALYOS ALBAR CSS.SF.GHEORGHE 8+6 14
5 CARAS VLAD CSM.RESITA 12 12
6 DERMENGI DAN CSM.GALATI 4+8 12
7 SIMON GEORGE CSS.NR.1 TIMISOARA 10 10
8 ZAHARAGIU SORIN CSM.DUNAREA GALATI 10 10
9 GIURCA DANUT CSS.BUZAU 1+8 9
10 MANUGHEVICI ALEXANDRU CSS.TECUCI 6 6
11 ZVONARU MARIAN CSS.DINAMO BRASOV 5 5
12 SOBIESCHI ADRIAN CSS.TECUCI 5 5
LUPTE LIBERE FEMININ
CATEGORIA 44 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 STANGA MIRUNA CSM.CRAIOVA 12+12 24
2 NICA MARIANA LPS.BOTOSANI 10+8 18
3 TAPOI MARIANA LPS.BOTOSANI 8+10 18
4 MOLNAR GABRIEL CS.MINERUL MOTRU 2008 11+4 14
5 CONDURAT ANCUTA CS.ATLETIC ROMAN 3+11 14
6 FRUNZA LAVINIA LPS.BOTOSANI 4+8 12
7 AIRINEI LAURA ADINA LPS.ROMAN 6+6 12
8 ZOLTAN CRISTINA CS.MOINESTI 8+3 11
9 CAIA MAGDALENA CA. ROMAN 10 10
10 SMARANDA NICOLETA LPS.PETRACHE TRICU CRAIOVA 5 5
11 LUPU DIANA CA.ROMAN 2 1
12 RADU CLAUDIA CSS.NR4. BUCURESTI 1 1
CATEGORIA 48 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 POPA NICOLETA CS.MANGALIA 12+12 24
2 BURDUF GEORGIANA CSS.TARGOVISTE 10+10 20
3 DONU ANDREEA CSA.STEAUA 8+11 19
4 LORINCZ JOANA LPS.ORADEA 8+8 16
5 HEGHIS MADALINA LPS.BOTOSANI 5+10 15
6 NECHITA GABRIELA CSS.TARGOVISTE 4+8 12
7 DOBRE TABITA CSS.JIMBOLIA 11 11
8 DULANY LARISA CSS.HUNEDOARA 6 6
9 BARSAN DIANA CS.CEAHLAUL PIATRA NEAMT 3 3
10 VARGA CSILLA CS.,URESUL TG.MURES 2 2
11 VASILE ANA MARIA CS.PETROSANI 1 1
CATEGORIA 51 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 PRICOB SIMONA CSM.TIMISOARA 12+12 24
2 CEOBANU ALINA CSS.TARGOVISTE 10+11 21
3 MANESCU CARLA CS.PETROLUL PLOIESTI 10+10 20
4 POENARU CERASELA CSS.BUZAU 11+5 16
5 DUMITRU ALINA CSS.HUNEDOARA 8+6 14
6 SEICARIU SUZANA CSM.DR.TR SEVERIN 10 10
7 RADU CAMELIA CSS.NR.4 BUCURESTI 6+4 10
8 CLOPOT LENUTA CS.UNIREA IASI 8 8
9 CRASIA ANDREEA CS.PETROLUL PLOIESTI 8 8
10 TATARU BEATRICE CS.TARA BIRSEI 5+3 8
11 CONDURAT IONELA CS ATLETIC ROMAN 4 4
CATEGORIA 55 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 SCARLATESCU ELENA CSA.STEAUA 12+12 24
2 TUDOR SIMONA CS.MANGALIA 11+10 21
3 OZARCHEVICI ALEXANDRA CSS.PETROSANI 10+8 18
4 IOZSA TIMEA CSS.JIMBOLIA 8+5 13
5 PANTEA CORNELIA CS.MURES TG.MURES 11 11
6 STROE CLARA CSS.BUZAU 10 10
7 POP DALIA CSS.VIIT.CLUJ-NAPOCA 10 10
8 MINESCU ANA MARIA CSS STEAUA 6 6
9 SUTEU CASANDRA CSS.REGHIN 4 4
CATEGORIA 59 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 CAIA MADALINA CS.TARA BIRSEI BV. 11+12 23
2 GIURANIUC CLAUDIA LPS.BOTOSANI 10+11 21
3 STAICU LARISA CSM.CRAIOVA 8+10 18
4 INCZE KRISZTA CSS.SF.GHEORGHE 12 12
5 HERGHELEGIU BIANCA CSM.ONESTI 8 8
CATEGORIA 63 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 ANGHEL ALEXANDRA CS.UNIVERSITATEA CRAIOVA 12+12 24
2 LUCHIAN LOREDANA CS.VIIT.VASLUI 10+10 20
3 NEAGU GINA CSS.NR.4.BUCURESTI 10+8 18
4 PAUL ANDREEA CS.VIIT.VASLUI 11 11
5 TOCU ELENA CA.ROMAN 10 10
6 MIRON ANA MARIA CS.CEAHLAUL PIATRA NEAMT 8 8
7 STRATULAT MARIA CA.ROMAN 8 8
8 IUREA GEORGIANA LPS.BOTOSANI 6 6
9 PAUC ANDREEA CS.VIIT.VASLUI 5 5
CATEGORIA 67 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 ANASTASE ANDREEA CSS.BUZAU 12+11 23
2 BURGHEL ANCA GISELA CS.MINERUL MOTRU 2008 10+10 20
3 ILIE GABRIELA LPS.BOTOSANI 10+9 19
4 AXENTE CATALINA CSM. DUNAREA GALATI 12 12
CATEGORIA 72 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 STOIAN ANA MARIA LPS. PETRACHE TRISCU CRAIOVA 10+12 22
2 BOLI BIANCA CS.TARA BARSEI 2011 10+10 20
3 DUDUIALA ADELINA CS.PANDURII TG.JIU 12 12
4 STRUNGARU ALINA LPS.BOTOSANI 11 11
5 PURCEL ALEXANDRA CSM.TIMISOARA 9 9
6 TEACA MONICA CA.ROMAN 8 8 LUPTE GRECO ROMANE
CATEGORIA 46 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 FEDIUC FLORIN LPS.BOTOSANI 10+12 22
2 CALIN GABRIEL CSM.DANUBIU TULCEA 11+8 19
3 NUCU ANDREI LPS.BOTOSANI 8+11 19
4 STURZU SABIN CSM.PITESTI 8+7 15
5 ILIES OZGEAN LPS.NICOLAE ROTARU C-TA 12 12
6 IORDACHE DORU CS.METROREX 10 10
CATEGORIA 50 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 MANDICA ALEXANDRU CS.CHIMIA RM.VALCEA 8+12 20
2 CHIOROIU ADRIAN LPS.SLATINA 10+10 20
3 PETCU STEFAN CSM.DANUBIU TULCEA 6+11 17
4 DIMA EMIL CSM.PITESTI 8+6 14
6 CIOBANU MARIUS CS.BOTOSANI 11 11
7 HORATAU TEODOR LPS.SUCEAVA 10 10
8 BALAN VLAD LPS.BOTOSANI 10 10
9 FLOREA EDUARD CSS.NR5. BUCURESTI 8 8
10 VLAD CLAUDIU CS.DINAMO 4+3 7
11 FULGESCU ALEXANDRU CS.CHIMIA RM.VALCEA 5+1 6
12 LUCACI ANDREI CSS.NR 1. TIMISOARA 4 4
CATEGORIA 55 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 DUDAU ANDREI SCM.BACAU 12+12 24
2 GRAJDAN IULIAN CS.ASTRA ARAD 10+11 21
3 STRUNGARIU VIOREL LPS.SUCEAVA 10+8 18
4 LAZARAROIU EDUARD IULIAN CS.CHIMIA RM.VALCEA 11+2 13
5 BOTEZ ALEXANDRU SCM. BACAU 12 12
6 BOSTAN ANDREI LPS.BOTOSANI 8+4 12
7 SOLOMON ALEXANDRU SCM.BACAU 1+10 11
8 NEGUT MARIAN CS.METROREX 8 8
9 PAL CLAUDIU SCM.BACAU 8 8
10 SPOREA MARIUS CS.TRANSPORTURI BRASOV 2+6 8
11 ACOSTACHIOAIE IONUT CSM.SUCEAVA 3+5 8
12 BOANTA GEORGE CS.FARUL C-TA 6 6
CATEGORIA 60 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 MIHUT MIHAI CS.CEAHLAUL PIATRA NEAMT 12+12 24
2 TIBA BOGDAN CSS.TRANSPORTURI BRASOV 10+12 22
3 GABOR GEORGE CS.TARA BIRSEI 2011 BRASOV 10+11 21
4 TUDORACHE DAVID LPS.BOTOSANI 8+8 16
5 SAMADIN MADALIN LPS.NICOLAE ROTARU C-TA 5+10 15
6 NEMES BENIAMIN CSS.NR2 BAIA MARE 8+4 12
7 KATI VLAD CSS.BACAU 11 11
8 BOTEZ IRINEL SCM.BACAU 10 10
9 NUTA IULIAN CS.DINAMO BUC 2+8 10
10 SESTUN MIHAI CSS.RADAUTI 4+5 9
11 AVORNICESEI GABRIEL CS.TARA BARSEI 2011 BV 6 6
12 MIRICA NICOLAE LPS.SLATINA 3 3
CATEGORIA 66 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 POPESCU RAZVAN CS.MUSCELUL CM.LUNG 12+12 24
2 DUMITRU ALEXANDRU CSA .STEAUA BUCURESTI 11+12 23
3 IVANIUC MARIUS CSA.STEAUA BUCURESTI 10+11 21
4 CIUTA IULIAN LPS.BIHORUL ORADEA 3+10 13
5 MIZGACIU RADU CS.MUSCELUL CAMPULUNG LUNG 12 12
6 CORBU MIHAI LPS.SUCEAVA 8+4 12
7 STOICESCU CRISTIAN LPS.NICOLAE ROTARU C-TA 10 10
8 CEORCEA IONUT LPS.BOTOSANI 10 10
9 BUZAS PAUL LPS.ORADEA 6+3 9
10 MIHAI MARIN CS.CEAHLAUL PIATRA NEAMT 8 8
11 SERBAN GEORGE SCM.BACAU 8 8
12 MOISE FLAVIUS LPS.NICOLAE ROTARU C-TA 8 8
CATEGORIA 74 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 MARIA VLAD CS.MUSCELUL CAMPULUNG 12+12 24
2 BLANARI DANIEL CSM. SUCEAVA 11+10 21
3 LOGOS CRISTIAN CSS.ARAD 10+10 20
4 RADU ALIN CSA.STEAUA BUCURESTI 10+3 13
5 APETREI ANDREI CSM.SUCEAVA 8+5 13
6 DOBRE MARIUS LPS.SLATINA 12 12
7 RADU CLAUDIU CSS.NR 5. BUCURESTI 11 11
8 AMARCULESI BOGDAN CSM.SUCEAVA 1+8 9
9 MAZARIN OVIDIU CSS.TR.BRASOV 8 8
10 CIOPLEA ALEXANDRU CSS.BACAU 8 8
11 SZABO KRISZTIAN CSS.BAIA MARE 6 6
12 OLARET MARIUS CSM.DANUBIU TULCEA 6 6
CATEGORIA 84 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 CRISTEA MARIN CS.METROREX 12+12 24
2 VISAN ALIN CS.DINAMO 10+10 20
3 ZIGMAN ALEXANDRU CS.BOTOSANI 8+11 19
4 CARAS IONUT CSA.STEAUA BUCURESTI 10+8 18
5 GHERGHISAN NICU CSM.TULCEA 11+6 17
6 VOICU RAZVAN CSM.PITESTI 2+10 12
7 OSTROVANU CRISTIAN LPS.SUCEAVA 3+8 11
8 GRIGOR ADRIAN LPS.ARAD 8 8
9 BUHAIANU IONUT CSS.RADAUTI 6 6
10 MARIN CONSTANTIN LPS.BOTOSANI 5 5
11 URSU VALENTIN CS.BOTOSANI 5 5
12 COSTIN GEORGE CSS.BACAU 4+1 5
CATEGORIA 96 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 BITERE RAZVAN SCM.BACAU 12+12 24
2 ZARIORIU RADU CS.CHIMIA RM.VALCEA 10+12 22
3 HOSU RAZVAN CSS.TRANSPORTURI BRASOV 10+11 21
4 NACIU DANIEL CSM.PITESTI 8+8 16
5 DUMITRU ROBERT LPS.SLATINA 6+8 14
6 DAMILEANU MARIAN LPS.BOTOSANI 8+3 11
7 IONITA GEANI CSA.STEAUA 11 11
8 VOINICIU CONSTANTIN CS.BOTOSANI 5+5 10
9 GAVRILA EDUARD LPS.BOTOSANI 10 10
10 ZGRIBA ALEXANDRU CSS.LUGOJ 10 10
11 PARVAN ANTONIO CSS.NR5.BUCURESTI 4+2 6
12 GHITA NICUSOR LPS.SLATINA 6 6
CATEGORIA 66 KG
LOC NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE TOTAL
1 TRAIAN COSTINEL ANDRE CS.BOTOSANI 11+10 21
2 HUTULEAC CONSTANTIN CSM.SUCEAVA 12+8 20
3 BREABAN IULIAN CSS.RADAUTI 8+12 20
4 BOICU ALIN LPS.BOTOSANI 6+11 17
5 LUCHICI FLORIN CSS.DR.TR. SEVERIN 5+10 15
6 TIRA DUMITRU CSS.TRANSPORTURI BRASOV 10+4 14
7 UDUDEC DAVID CSS.NR5. BUCURESTI 4+8 12
8 COTENEANU ADRIAN LPS.SLATINA 8+3 11
9 CRETU RAZVAN LPS.BIHORUL ORADEA 10 10
10 ALBULESCU FLORIN CS.CHIMIA RM.VALCEA 3+6 11
11 MATEI VALENTIN LPS.SLATINA 5 5
|